1. SEMINĀRI UN DZĪVES PIEREDZES GRUPAS

  "Svarīgs nav tas, ko citi izdarījuši  ar mani, bet gan tas, ko es pats daru ar to, ko citi izdarījuši ar mani." Žans Pols Sartrs

  Vienas dienas semināri Tev dod iespēju aizdomāties, atrast kādu atziņu un apgūt kādu praktisku konkrētu vingrinājumu, darbību, kas noder ikdienā sevis līdzsvarošanai, kā arī veicina veselīgāku un pozitīvāku komunikāciju ikdienā.

  .

  Vairāku dienu semināri vai dzīves pieredzes grupas dod iespējas apzināties savu iekšējo pasauli daudz dziļāk kā arī ieraudzīt no malas sevi mijiedarbībā ar citiem. Pieredzes grupā ir iespējas uzdrīkstēties būt pašiem un izpaust sevi, grupā iespējams eksperimentēt, mainīt un veidot attiecības savādāk un veselīgāk kā līdz šim.  Pēdējos deviņus gados vairāku dienu semināros /grupās/ integrēta tiek biodanza metode. 

 2. PALAID SAVAS BAILES VĒJĀ. ESI.

  DZĪVES PIEREDZES un terapijas grupa ar deju un sarunām par “te un tagad.”

   

   

   

  Viss dziļākajā līmenī mūsu darbības dzīvē virza bailes vai mīlestība. Viss pārējais izriet no tā. Bailes mūs sargā, pasargā un liek būt vērīgiem, modriem un parūpēties par savu drošību. Atmaskojot bailes bieži vien varam atklāt savas vēlmes. Taču, bailes mūs sasaista, attur, ierobežo un stindzina mūsu jūtas, sajūtas. Ar bailēm ir vērts satikties, tās apzināties un atļauties vairāk mīlēt sevi un pasauli. 

   

  Astoņas sestdienas aicinu Tevi atklāti runāt  par un dejot ar savām bailēm, cik nu iespējams un vienkārši mācīties mīlēt to, kas ir “te un tagad”

   

   

  Laiks: 8., 22. oktobris 5.,26. novembris 3., 17. decembris 2022. g. un 7. un 28. janvāris 2023.g.

  Grupas darbs: no plkst. 10:00 līdz plkst.18:00. Svarīgi, ka tiec uz visām astoņām nodarbībām!

  Vieta: Eksporta iela 6

  Cena: 320.- par visu grupu /Ir iespējas maksāt pa daļām/
  Vietu skaits grupā: 12 
  Vadītāja: Antra Sloka-Jakovļeva, soc.zin. maģ. psiholoģijā̄, eksistenciālā̄ virziena individuālo konsultāciju un grupu terapeite, Biodanza skolotāja.
  Pieteikties un vairāk ko uzzināt vari:
  zvanot, rakstot Tel. 29150112 /WhatsApp, Messenger, īsziņa/ 

  e-pasts: a.sloka@inbox.lv vai antrasparkse@gmail.com

   

   

  * Pieteikšanās līdz 29. septembrim. Vieta grupā ir nodrošināta, iemaksājot pirmo iemaksu 50 eiro, neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.

   

   

   

foto un video KATRĪNA ĶEPULE

Antra Sloka ©