*

 1. SVARĪGAS LIETAS - ko der zināt un kas var palīdzēt justies konfortablāk, un ļauties savām   produktīvām  izmaiņām.

  .

  1. Katra nodarbība ir veidota citādi kā iepriekšējā, un tai ir konkrēts uzdevums. Sarunu aplī pirms dejošans skolotājs  aktivizē nodarbības tēmu.
  2. Sarunu aplis ilgst apmēram 30-40 minūtes, un tajā arī Tev ir iespēja dalīties ar savu pašsajūtu un atklāsmēm deju nodarbībās.
  3. Dejojot cenšamies nerunāt /pat domās :)/, lai vairāk izbaudītu deju, kustību, savu ķermeni, emocijas  un jūtas. Ar katru nodarbību, tas Tev palīdz atlaist mūsu vienmēr dunošo un runājošo prātu.
  4. Skolotājs katru deju parāda un dod tai ievirzi. Tev tikai  jāuzticās savam ķermenim un izjūtām un vienkārši jādara kā sanāk un kā Tu jūties brīvi.
  5. Reizēs, kad jūties diskomfortabli,  Tu vienmēr drīksti norādīt robežu vai paiet mālā, nejūtoties par to vainīgam.  Mēs visi mācāmies uzticēties sev, un mācāmies respektēt otra vēlmes!
  6. Ja tevi pārņem negaidīdas emocijas vai spēcīgas jūtas – ļaujies tām, vienalga, kas tas būtu! Mūzika kā burvju instruments attīra mūs no nevajadzīgā. Ļauj visam būt kā ir! Ja būs nepieciešams tev palīdzēs! Svarīgi ir neatstāt zāli!
  7. Ja tevi kas nomāc, satrauc vai ir kas nesaprotam, Tu vienmēr vari piezvanīt vai uzrakstīt savam skolotājam  un par to aprunāties.  antrasprakse@gmail.com  tel. 29150112
  8. Lai Tavs ieguvums būtu pilnīgs un pēc iespējas harmoniskāks - centies ierasties uz katru nodarbību, ja uz kādu netiec, lūdzu dod ziņu skolotājam!
  9. Ja vēlies pavērot savu attīstības procesu, pēc nodarbības, atnākot mājās, vari pierakstīt vai uzzīmēt savas jūtas un emocijas!