klātesamības ceļš

 1. antra sloka-jakovļeva

  foto: Katrīna Ķepule

  .

  .

  Es esmu savā dzīves ceļā, pastāvīgā attīstībā mācoties apzinātību, klātbūtni un mīlestību.

  Pēc statusa – psiholoģijas maģistre, eksistenciālā virziena psihoterapeite,  grupas terapeite, savstarpēju attiecību konsultante un biodanza skolotāja,

  Pēc aicinājuma - praktiķe, iedvesmotāja, atbalstītāja un radītāja.

  Kopā ar tiem, kas mani atrod un vēršas pēc palīdzības, es tiecos būt klātesoša, būt blakus otra dzīves ceļam, un ar cieņu un mīlestību palīdzēt apzināties plašāk, skaidrāk, patiesāk  sevi un savu dzīvi. Lai pamodinātu gribu, lai izpaustos, lai darbotos, lai dzīvotu.

  Gan individuālajā darbā, gan grupu terapijas darbā, es tiecos veidot un sniegt drošu vidi, kurā pakāpeniski mazinās bailes, un ir iespējams paplašināt apziņu, ieraudzīt skaidrāk sevi, citus, pasauli un uzdrīkstēties pašam veikt svarīgus soļus savas attīstības un veselības labā.

  Individuālās konsultācijas darba forma ir psiholoģiska, cilvēciska un klātesoša saruna. Pēc nepieciešamības mūsu darbā tiek izmantotas dažādas terapijas metodes /mākslas, mandala, ķermeņa, sapņu analīze, iztēles, asociācijas, traumas pārstrādes u.c./ Praktizēju vizualizācijas un koncentrēšanās metodes, kā arī  garīgās izaugsmes attīstības prakses.

  Seminārus un terapijas grupas personības izaugsmei, attīstībai, apzinātībai, kā arī savai emocionālai veselībai un savstarpējai  komunikācijas mākslai rīkoju un vadu regulāri jau vairāk kā piecpadsmit gadus.

  Esmu Starptautiskā Praktiskās Psiholoģijas Institūtā, ieguvusi Bakalaura grādu un praktiskā psihologa kvalifikāciju /1999. g./ Studējusi Latvijas Universitātē, saņēmusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā.  No 1999. - 2004. gadam apguvusi eksistenciālo psihoterapiju. Humanitārās un eksistenciālās psiholoģijas institūtā (Viļņa) Psihoterapeita sertifikāts eksistenciālajā terapijā. Specializējusies grupu terapijā/ 2006- 2008./  Papildus mācījusies, apguvusi un savā darbā praktizēju: EMDR metodi Latvijā /2012.-2013./  

  No 2013. gada apgūstu Biodanza metodi, un no 2016. gada jūnija uzsākusi vadīt savu pirmo  BIOdanza grupu. Otro biodanza grupu kopā ar Lindu Rotbergu iesākām vadīt ar Lindu Rotbergu no 2017. gada janvāra. Tagad grupu patstāvīgi vada Linda.

  Linda man ir uzticams ceļa biedrs, atbalsts un palīgs, ar kuru es varētu doties ceļojumā apkārt pasaulei.

   

   

  KONSULTĒJU ARĪ SKYPE!

   

  Ticu, ka izzinot, apzinoties, pilnveidojot un attīstot sevi, mēs varam ietekmēt savu dzīvi un izjust vairāk prieka, laimes un mīlestības!