*

 1. AICINAM PIEVIENOTIES

  JAUNUS DALĪBNIEKUS VAKARA GRUPAI

  .

  piesakies:  29150112  raksti ziņu vai zvani!

  e-pasts:   antrasprakse@gmail.com

 2. biodanza - katru ceturtdienu

  BIODANZA NODARBĪBAS NOTIEK KATRU NEDĒĻU CETURTDIENĀS:

  .

  DIENAS GRUPA PLKST. 10:00 

  .

  VAKARA GRUPA PLKST. 19:19

  .

  Nodarbības notiek: LABO SAJŪTU LABORATORIJĀ  Rīgā, Brīvības ielā 214b-504 /5. stāvs/

  Nodarbības ilgums divas stundas.

  Fiziskajai formai un sagatavotībai nav nozīmes.

  Ieteicams ir ērts apģērbs, kas ļauj brīvi kustēties.

  Dejojam basām kājām vai zeķēs.

  .

  Viena nodarbība: 15.- EUR

  4 secīgu nodarbību abonements: 40.-  EUR

  .

  Uzzināt vairāk un nodarbībām pieteikties var

  zvanot vai rakstot īsziņu:  29150112  

  e-pasts:   antrasprakse@gmail.com

  atrast ko noderīgu vari vēl te:

  http://www.biodanzalatvia.lv/

  https://www.facebook.com/ar.biodanza/

  https://www.biodanza.org/es/

  https://www.biodanza.org/es/

 3. biodanza

  BIODANZA ir kā māksla, kas savieno dejotāju ar deju. Tā pamodina sajūtas būt šajā mirklī dzīvam, būt kustībā, būt kopā. Apmēram 2 stundu garā nodarbībā mūzikas, kustības un citu dejotāju klātbūtnē, tev tiek piedāvāta iespēja būt pašam, būt patiesam, būt īstam. Tev tiek dota iespēja - atbrīvoties no ikdienas spriedzes, stresa, stereotipiem, aizspriedumiem un veidot savu dzīvi veselīgāku un pilnīgāku.

  .

  BIODANZA ir kā tavas dzīves un  esības vienotības deja. Tā nemāca noteiktus deju soļus, bet palīdz, ar mūziku un kustību, līdzsvarot racionālo un intuitīvo prātu, integrēt domas, jūtas un darbību.

  .

  BIODANZU var dejot visi, kas to vēlas. Nav vajadzīgas iemaņas dejotprasmē. Arī vecumam un fiziskajai formai nav nozīmes. 

  .

  "BIODANZA būtība ir radīt pirmatnēju laimes avotu. Mīlestību uz dzīvi. Tas nozīmē ļauties mūsu dziļākajai vēlmei pēc cilvēciska kontakta, tas nozīmē ļaut izpausties mūsu lielākajam talantam - mīlestības viedumam."/Bruno Džuliani/

  .

  BIODANZA, Latvijā pazīstama arī kā BIODEJA, ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

  .

  BIODANZA atver iespējas dzīvot dzīvi veselīgāk, vieglāk un priecīgāk.

 4. biodanza

  REGULĀRI APMEKLĒJOT BIODANZA NODARBĪBAS:

  • Mazinās ķermeņa spriedze, ikdienas nemiers un stress.
  • Paaugstinās imunitāte un uzlabojas veselība.
  • Sāc apzinies vairak sevi kā veselumu - savas emocijas, jūtas, prāta dabu un ķermeni.
  • Aktivizējas tava griba, motorais un afektīvais, radošais  potenciāls.
  • Tiek pārvarētas kontaktēšanās un tuvu attiecību barjeras.
  • Paplašinās apziņa un pasules redzējums.
  • Palīdz tev vairāk izpaust sevi un būt tam, kas esi!

  .

  foto: KATRĪNA ĶEPULE

 5. biodanza

  SVARĪGAS LIETAS - ko der zināt un kas var palīdzēt justies konfortablāk, un ļauties savām   produktīvām  izmaiņām.

  .

  1. Katra nodarbība ir veidota citādi kā iepriekšējā, un tai ir konkrēts uzdevums. Sarunu aplī pirms dejošans skolotājs  aktivizē nodarbības tēmu.
  2. Sarunu aplis ilgst apmēram 30-40 minūtes, un tajā arī Tev ir iespēja dalīties ar savu pašsajūtu un atklāsmēm deju nodarbībās.
  3. Dejojot cenšamies nerunāt /pat domās :)/, lai vairāk izbaudītu deju, kustību, savu ķermeni, emocijas  un jūtas. Ar katru nodarbību, tas Tev palīdz atlaist mūsu vienmēr dunošo un runājošo prātu.
  4. Skolotājs katru deju parāda un dod tai ievirzi. Tev tikai  jāuzticās savam ķermenim un izjūtām un vienkārši jādara kā sanāk un kā Tu jūties brīvi.
  5. Reizēs, kad jūties diskomfortabli,  Tu vienmēr drīksti norādīt robežu vai paiet mālā, nejūtoties par to vainīgam.  Mēs visi mācāmies uzticēties sev, un mācāmies respektēt otra vēlmes!
  6. Ja tevi pārņem negaidīdas emocijas vai spēcīgas jūtas – ļaujies tām, vienalga, kas tas būtu! Mūzika kā burvju instruments attīra mūs no nevajadzīgā. Ļauj visam būt kā ir! Ja būs nepieciešams tev palīdzēs! Svarīgi ir neatstāt zāli!
  7. Ja tevi kas nomāc, satrauc vai ir kas nesaprotam, Tu vienmēr vari piezvanīt vai uzrakstīt savam skolotājam  un par to aprunāties.  antrasprakse@gmail.com  tel. 29150112
  8. Lai Tavs ieguvums būtu pilnīgs un pēc iespējas harmoniskāks - centies ierasties uz katru nodarbību, ja uz kādu netiec, lūdzu dod ziņu skolotājam!
  9. Ja vēlies pavērot savu attīstības procesu, pēc nodarbības, atnākot mājās, vari pierakstīt vai uzzīmēt savas jūtas un emocijas!

  .

  foto: KATRĪNA ĶEPULE